Ozanların Nefesi

Etkinlik Ekibi

AAGT - Etkinlik Ekibi
Avusturya Alevi Gençleri Topluluğu, 15. yılı anısına Gençlerin Türküsü etkinliğini gerçekleştirmiş ve bu devasa organizasyon hafızalara bir daha unutulmamak üzere kazınmıştı. Şimdi, bin yıllık Alevilik aşık ve ozan geleneğini, kuruluşlarının 20. yılı vesilesiyle bir kez daha günümüze taşıyor ve katılımcı sanatçılarla birlikte yine unutulmayacak bir gösteriye imza atmaya hazırlanıyor.
TURAN ESER – Yapımcı/Yönetmen

Türkiye Alevi Bektaşi Federasyonu’nun bir dönem genel başkanlığını da yapan isim, insan hakları, mültecilik, göç, uyuşturucu kullanımının engellenmesi konularında çok sayıda değerli projenin koordinatörlüğünü üstlenmiş, televizyon programları hazırlayıp sunmuştur. Halihazırda BirGün Gazetesi’nde de yazan Turan Eser, 5 yıl önce senaryosunu yazdığı Gençlerin Türküsü’nden sonra şimdi de Ozanların Nefesi’nin yazıyor ve yönetiyor.

TOLGA BARE – Sunucu

1986 yılında çıktığı tiyatro sahnelerinden bugüne dek iletişim, kişisel gelişim, farkındalık yaratma, seslendirme ve tiyatro eserleri bağlamında çok sayıda değerli çalışmaya imza atmış olan isim, Ozanların Nefesi’ni içten ve deruni sesiyle sunacak. Hayata bakışını şu sözlerle ifade ediyor: “Bana ne yapması gerektiğini soranlara şunu söylüyorum. Merak edin! Keşfedin! İletişime geçin!”

NOETIC WORKS – İletişim Ajansı

Ankara’da faaliyet gösteren Noetic Works, yüksek kaliteli işler üretmeyi ilke edinmiş genç ve dinamik bir iletişim ajansı. Kendilerini şöyle tanımlıyorlar: “Görsel ve duysal sanat dallarını iletişimin bir parçası haline getirebilmek için sarf ettiğimiz düşünsel mesainin kendine özgü bir kültür oluşturmasını sağlamak gayesindeyiz. Bu nedenle, bilgi ve anlayışı gelişkin insanlarla beraberlikler kurup, yine bu ikisini imar etmeye yönelik çalışmalar yapıyoruz.”